Timebet Para Çekme

Buraya Tıkla Timebet’e Giriş Yap!

Timebet para çekme işleminizi 20 TL alt limitiyle sadece 10 dakikada gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik çapraz çekim imkanı da mevcut. 2018 senesinde sektörde yerini alan platform kullanıcıların memnun olması hedefli çalışıyor. Günümüz sektöründe yer alan bahis sitelerine karşı yüksek oranlar sunmakta. Buna ek olarak mevcut seçenek çoğunluğu ile kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Sade bir platform olmasında kullanım kolaylığı ile kullanıcıları memnun ediyor.

Timebet dahilinde onlar sektör içerisinde güvenilir işlemler sunuluyor. Özellikle site mevcut finansal işlemler esnasında bazı durumlarda kullanıcılar tarafından para işlemleri için belge talebi seçeneği var. Belgenin temel nedeni ise olma imkanı olan kara işler durumunu aklamak. Buna ek olarak gerçekleşen çekme işlemleri üzerinde kullanıcılara ait kredi kart gibi bilgilerde talep edilebiliyor.

Timebet Para Çekme Seçenekleri

Timebet para çekme seçenekleri oldukça gelişmiş sunuluyor. Bunlar;

  • Cepbank,
  • QR Kod,
  • Bitcoin,
  • Paycard,
  • Havale,
  • Kredi Kartı,

Seçenekler arasında havale limiti en az 500 TL’DİR. QR Kod ile 20 TL, Pay my game yöntemleri doğrultusunda ise en az 100 TL olarak sunulur.

Timebet dünya çapında hizmet sunar. Gerçekleşen finansal işlemler gibi durumlara karşı çoğu kişi tarafından güvenilirlik gibi sorular mevcut. Para işlemleri genellikle site dâhilinde yer alan güvenlik sistemiyle korunur.  Kısa bir süredir hizmet vermesine rağmen sahip olduğu deneyimlerle çekme konusunda herhangi olumsuzluk söz konusu değil.

Timebet Para Çekme Sorunu

Timebet Para Çekme işlemleri son derece titizlikle gerçekleşiyor. Platform üzerinde bulunan hizmetler doğrultusunda herhangi olumsuzluk söz konusu değil. Mevcut adres sunduğu hizmet ile ön planda yer alıyor. Ancak çoğu zaman site dahilinde bazı sıkıntılar meydana geliyor. Bunların çoğunlukla kullanıcı kaynaklı olduğunu söylemek mümkün.

Timebet Platformu yaklaşık olarak 3 yıldır profesyonel şekilde hizmetine devam ediyor. Sunduğu hizmetleri ile ön planda yer alan adres aynı zamanda kullanıcılar için kaliteli para işlemleri sunar. Platformda ek olarak yer alan kullanıcı hataları canlı destek ile çözülür. Ancak buna ek olarak site dahilinde yer alan yoğunluğa bağlı olarak çekme işlemler esnasında gecikme yaşanması mümkün.

Author: admin